דיור בר השגה באמצעות תכנית ח500 בחולון

דיור בר השגה זהו נושא חשוב ומשמעותי בסדר היום הציבורי. בעוד שבכנסת וברשויות המבצעות לא נעשות פעולות של ממש לקראת שיפור המצב והורדת המחירים עבור דיור בר השגה, ישנם יזמים פרטיים המחפשים את הדרך לשלב בין טובת הכלל לטובת הפרט וליצור פרויקטים של דיורים שיהיו נגישים ומתאימים לכולם. כך, בפרויקט ח500 שמשווקת פיקה השקעות נדלן מצליח לעשות בדיוק את זה – לשלב בין מה שטוב למשקיעים פרטיים וטובת הציבור.

למידע נוסף מנציגי חברת פיקה השקעות נדל"ן התקשרו 1-700-707-780

הייחודיות של פרויקט זה הינה בכך שהוא מאפשר לכל אדם ליהנות מאפשרויות השקעה משתלמות וחדשניות למגוון מטרות – השכרה של יחידות הדיור, מגורים בהן או אפילו השגת רווחים בשלבי הבנייה הראשונים בלבד, מבלי להמשיך לדירה המוכנה כלל.

כיצד זה אפשרי?

במבט ראשון מדובר במצב לא מובן לאזרח הפשוט – רכישה לשם הרכישה, קנייה של "שותפות" בדבר שעוד לא נבנה. אך המציאות הינה שבמדינת ישראל אין דבר בעל ערך רב יותר מאשר קרקעות. הן מעטות,  והביקוש עבורה גדול מאוד. לפיכך, כל קרקע בשלב כלשהו תמיד תעלה בערכה עם הזמן, וכל עסקה המתבססת על התובנה הזאת עשויה להביא רווח גדול לכל משקיע. ההוגים של תכנית ח500 יצאו מנקודת הנחה זו וכעת נמצאים בשלב ביניים חשוב ביותר בקידום הפרויקט – הוא אושר ותוקף, מה שאומר שהשלב הבא – מציאת חברות בנייה וסגירת חוזה מול הספק המשתלם ביותר – נמצא כבר מעבר לפינה.

השקעות בפרויקט ח500 – שלב ב'

הבסיס לגישה זו הינו קונספט Micro Investment – השקעה רב פעמית ש סכומים קטנים יחסית. אפשרות זו מאפשרת לאנשים להיכנס כשותפים לפרויקט ענקי ללא השקעות גדולות, ללא קשרים או פרוטקציות, רק על בסיס רצון להתקדם, להרוויח ולהיות חלק משוק הנדל"ן התחרותי בישראל. בשלב ב' נדרשת השקעה נוספת, אך כפי שתואר לפני כן, הערך של הנכס שנרכש בשלב א' כבר שווה יותר (וזה דורש תשלום מס השבחה, אך זה כבר צרות של עשירים), לכן לכל אדם יש חופש תמרון הרבה יותר גדול ממה שהיה פעם. לכן מדובר בהזדמנות ייחודית עבור כל אדם המעוניין לשפר את חייו בצורה משמעותית.

חברת פיקה – השותפים שלם להשקעה

חברת פיקה דולגת בהזדמנות שווה לכל משקיע פוטנציאלי, ולכן מאפשרת לכל אדם באשר הוא לקנות את הזכות לשותפות בפרויקט ח500 במחירים שכמעט כל אדם יכול להרשות לעצמו אם ממש ירצה. חברת פיקה נוסדה על ידי קבוצה של מומחים בהיבטים השונים של נושא הנדל"ן והם מספקים את כל התמיכה המשפטית, החשבונית והפרקטית הדרושות לשם ביצוע הצעדים הראשונים בעולם ההשקעות המפחיד במבט ראשון. עם זאת, מי שאוזר את האומץ לצאת מהגבולות שהוכתבו לו עד היום – יכול ליהנות מאיכות חיים שהוא לא הכיר לפני כן, ולהרוויח מאות אלפי שקלים באמצעות מספר פעולות מושכלות ויותר מכל – רצון להצליח ולשנות משהו מהותי באיכות החיים.

למידע נוסף על התכנית: http://www.nadlanmaster.co.il/%D7%AA%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%AA-%D7%97-500-%D7%A7%D7%A8%D7%A7%D7%A2-%D7%97%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%9F/

ח500 - להמחשה בלבד

ח500 – להמחשה בלבד