משקיעי טי ג'י איי – סיפורי הצלחה

חברת טי ג'י איי ובעליה יוסף טוביהו ושותפו שרון שאתי שמחים להציג מבחר סיפורי הצלחה. משקיעים מטעם החברה פועלים באזורים שונים בעולם, נהנים מתשואות קבועות ומרחיבים את תיק ההשקעות שלהם. יועצי הקבוצה מלווים אותם לאורך כל הדרך, מחזקים, עונים על שאלות, מייעצים ומעודדים. משקיעי טי ג'י איי שמחים לדעת כי יש מאחוריהם חברת נדל"ן מקצועית, קשובה ומאוד אמינה. ברשימת סיפורי ההצלחה של החברה תמצאו בית מלון בתאילנד שהוקם על ידי משקיעים ישראלים במתכונת של קבוצת רכישה, מימוש השקעות בקנדה ברווח של 45% ועוד.

השקעות בקנדה עם חברת טי ג'י איי השקעות בקנדה טי ג'י איי

רגע לפני שאתה מפקיד את מיטב כספך בידי חברת נדל"ן זו או אחרת, לגיטימי יהיה לבחון את הדברים לעומק, לברר פרטים אודות החברה ולבקש המלצות של לקוחות קודמים. הבדיקות לגיטימיות לחלוטין, מותר ואף כדאי להיות זהיר ולבחור צעדים בקפידה. משקיעי טי ג'י איי מימשו השקעות נדל"ן בקנדה ברווח של 45% אחוז. התשואות במקרה הזה היו גבוהות בצורה משמעותית מהסכום ההתחלתי, חלומו של כל משקיע.

קנדה זוכה לפופולריות רבה בקרב משקיעים בכל רחבי העולם. הכלכלה היציבה של המדינה הופכת אותה אטרקטיבית בעבור משקיעים ומהגרים. ממשלת קנדה מעודדת כניסת משקיעים זרים אל האזור ומסייעת להם ככל הניתן. חברת טי ג'י איי מחזיקה בניסיון רב בתחום, יועצי החברה מכירים היטב את האזור, את תקנות המס ואת חברות הנדל"ן המקומיות. כל נכס שמוצג בפני המשקיעים הפוטנציאליים עובר בדיקות מקיפות ונבחן על ידי אנשי המקצוע המובילים בענף.

אלו נכסים אפשר לרכוש בקנדה?

משקיעי טי ג'י איי מעורבים בעסקאות נדל"ן מסחרי בערים הגדולות של קנדה. בין סיפורי ההצלחה ישנה קבוצת משקיעים שרכשה בניין משרדים, אחרת שמחזיקה במתחם חנויות ועוד. נדל"ן מסחרי טומן בחובו רווחים באמצעות השכרת המתחם או מכירתו. חשוב לציין כי בניגוד לנדל"ן מגורים בו הדיירים מתחלפים בתדירות גבוהה, נדל"ן מסחרי מאופיין בחוזי שכירות לטווח הארוך.

העיר אדמונטון משמשת זירת פעילות מרכזית בעבור משקיעי טי ג'י איי. השקעות הנדל"ן בעיר זוכות לתשואות רבות, אל העיר מגיעים בכל חודש עשרות אלפי אנשי עסקים. תנופת הצמיחה הכלכלית באזור מעודדת את כניסת המשקיעים. חברת טי.ג'י.איי מציגה מבחר פרויקטים להשקעה במתחם, צרו קשר כבר עכשיו ותוכלו גם אתם לקחת חלק בהצלחה.