יוסי טוביהו חושף מדוע נדל"ן בחו"ל אטרקטיבי יותר

מדוע נדלן בחו"ל אטרקטיבי יותר – יוסף טוביהו מגלה לנו כמה דברים שלא ידענו

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים משקיעים בחו"ל, מרבית הישראלים עושים זאת באמצעות חברות תיווך המתמחות בתחום של השקעות נדל"ן בחו"ל ורק מקצתם עושים זאת לבד. בשנים האחרונות הושקעו מיליארדי דולרים ע"י ישראלים בנדל"ן שנמצא מעבר לים, בארה"ב, במדינות אירופה, ובמדינות אסיה. הסיבות להשקעה בנדל"ן בחו"ל הן התשואה הגבוהה, העובדה שבמציאות הישראלית אין השקעת נדל"ן שתתן תשואה דומה, והרצון של המשקיעים לפזר את ההשקעות שלהם ברחבי הגלובוס.

היתרונות לרכישת נכס בחו"ל

נדלן בחו"ל יוסף טוביהו

  • אם בישראל אנו רוכשים נכס במחיר גבוה, והתשואה עליו צפויה להיות נמוכה, הרי שבחו"ל המצב הפוך. המחיר של נדל"ן במדינות כמו ארה"ב ובמערב אירופה, הוא נמוך ויש צפי לתשואה גבוהה, וגם לעליית ערך הנכסים בעתיד.
  • המיסוי על רכישת נדל"ן בחו"ל זול יותר מאשר המיסוי על רכישת נדל"ן בישראל.

החסרונות של רכישת נכס בחו"ל כשעושים זאת לבד ולא דרך חברה מסודרת

  • מדובר ברכישת נכס הנמצא במרחק גיאוגרפי עצום
  • כאשר רוכשים נכס בחו"ל יש צורך לנהל אותו בשלט רחוק, כל נושא תחזוקת הנכס, והטיפול השוטף בנכס מתנהל בשלט רחוק.
  • יש קושי בהכרת הבירוקרטיה המקומית, חוקי הנדל"ן, חוקי המיסוי, בארץ היעד  שבה  החלטתם לרכוש את הנכס, בנוסף לכך אינכם יודעים דבר על השכונה שבה החלטתם לקנות נכס, האם זוהי שכונה איכותית , או שבכלל מדובר בשכונת מהגרים, ולכן לפעמים יש צורך לנסוע למדינת היעד כדי להכיר מקרוב את שוק הנדל"ן, ואת האזור שבו נמצא נכס הנדל"ן שאתם מתכוונים לרכוש.

יש אנשים שבוחרים שלא לעשות מהלכים כה משמעותיים בחייהם לבד, ונעזרים בחברות המתמחות בתחום של השקעות נדל"ן בחו"ל. שוק החברות המתמחות הוא שוק מוצף, שיש בו חברות מסוגים שונים, בהן חברות אנונימיות וחברות ותיקות ובעלות מוניטין. יש חברות המתפרסות על כל מרחבי  הגלובוס, ויש כאלו המתמקדות בנישה מסוימת. אחת החברות המובילות בשוק זה, היא חברת טי ג'י איי השקעות של יוסי טוביהו, החברה בעלת מוניטין ומיומנות רבה בכל הקשור לניהול השקעות נדל"ן בחו"ל עבור משקיעים. במהלך שגרת עבודתה החברה מאתרת יעדי נדל"ן בחו"ל, בודקות רמות של מחירי נדל"ן חו"ל מול תשואות, ומספקת לכל לקוח מעטפת שלמה של שירותים וליווי צמוד לאורך כל הדרך.

איך לבחור חברת השקעות?

כאמור שוק חברות הנדל"ן בחו"ל מוצף בחברות מסוגים שונים, אם החלטתם לרכוש נכס בחו"ל באמצעות חברת השקעות, רצוי שתבצעו סקר שוק, תבדקו מי הן החברות הפועלות בתחום, מי הם האנשים העומדים מאחורי החברה, מה הניסיון של החברה, איזה מוניטין יש לחברה ועוד. אם תגלו שפניתם לחברה קיקיונית ואנונימית כדאי מהר לעזוב ולחפש חברה אחרת, ואם תגלו שפניתם לחברה ותיקה כמו TGI של יוסף טוביהו ושרון שאתי, הרי שכדאי לכם להעזר בשירותיה.